Dani privatne inicijative u zdravstvu

06/06/2017

Poliklinika za dječje bolesti dr Sabol uz druge Ustanove i Hrvatsku udrugu za prava pacijenata također podržava inicijativu Hrvatske liječničke komore akcijom: 10 dana bez čekanja.

Priključili smo se akciji s ponudama za usluge koje se dugo čekaju u javnom zdravstvenom sustavu.
Iskustva najrazvijenijih i najuspješnijih europskih i svjetskih zdravstvenih sustava ukazuju da je sinergija javnog i privatnog sektora u zdravstvu važan preduvjet stvaranja sveobuhvatnog, kvalitetnog, dostupnog i učinkovitog zdravstvenog sustava.
Projektom „Dani privatne inicijative u zdravstvu – Deset dana bez čekanja” hrvatskim građanima namjeravamo predstaviti širinu ponude i kvalitetu usluge privatnih zdravstvenih ustanova. Akcijom želimo približiti i učiniti dostupnijom vrhunsku zdravstvenu skrb svim građanima Republike Hrvatske. U periodu od 5. do 15. lipnja 2017., ponajbolje privatne zdravstvene ustanove širom Hrvatske, od najvećih privatnih bolnica do usko specijaliziranih privatnih ordinacija, ponudit će svoje zdravstvene usluge po financijski povoljnijim uvjetima.
Više o inicijativi i kako ostvariti popust potražite na web stranici: http://10dana.hr/
Posted in Istaknuta vijest by Poliklinika Dr.Sabol